درباره ما

اولین تولید کننده هدایای تبلیغاتی و اختصاصی سازی هدایای شخصی در استان یزد

تاسیس آرتا چاپ یزد

گروه آرتا چاپ یزد با یاری ایزد منان در حوزه تولید کننده هدایای تبلیغاتی و اختصاصی سازی هدایای شخصی در سال ۱۳۹۸ تاسیس و تمام تلاش خود را برای بهترین بودن در این عرصه در طی سالیان به کاربسته است تا همواره نام خود را پابرجا ساخته و با اتکا به نیروهای متخصص و مجرب برای تحقق در این مسیر گام بردارد.

هدف گروه آرتا چاپ یزد

از ابتدای فعالیت رسمی خود کیفیت و تعرفه های مناسب ، اولویت فعالیت شغلی ما بوده و خواهد بود. ما نیز در تلاش هستیم تا با کمک خداوند بزرگ و بالابردن دانش در حوزه چاپ و هدایای تبلیغاتی، بتوانیم محصولات با کیفیتی را به مشتریان عزیزمان ارائه دهیم.

خدمات فروش آنلاین و حضوری

با گسترش علم در حوزه مارکت ما نیز همگام با این تکنولژی گام به گام قدم برداشته ایم تا در کوتاه ترین زمان ممکن با مشتریان عزیزمان از ابتدای ثبت سفارشات تا زمان تحویل سفارشات خود در درب منزل با مشتریان عزیزمان همگام و همراه باشیم
خدمات گروه آرتا چاپ یزد بصورت دو پنل فروش آنلاین و فروش حضوری انجام می گیرید تا مشتریان عزیزان بتوانند برای ثبت سفارشات خود در کوتاه ترین زمان ممکن نیز به راحتی اقدام نمایند.

قرارداد های پستی

جهت تسهیل در ارسال محصولات و سفارشات مشتریان عزیزمان در سراسر کشور ، ما نیز با شرکت های پستی تعامل و قرارداد داریم و این باعث شده است تا مشتریان عزیز با خیال راحت محصولات و سفارشات خود را درب منزل دریافت کنند.

شرکت های پستی طرف قرارداد

  • پست جمهوری اسلامی ایران
  • کالارسان
  • تیپاکس

پنل طراحی گروه آرتا چاپ یزد

واحد طراحی گروه آرتا چاپ یزد یکی از مهمترین و کلیدی ترین می باشد
مشتریان عزیز ما پس از اینکه در یکی از صفحات رسمی ما مانند وبسایت ، اینستاگرام ، تلگرام و واتساپ ، سفارشات خود را ثبت می کنند ، تیم طراحی نسبت به سلیقه مشتریان طراحی را انجام و سپس طراحی نهایی را برای تایید و چاپ برای مشتریان در یکی از پیام رسان های نامبرده ارسال می کنیم تا مشتریان طرح نهایی را مشاهده و تایید کنند.